НОВІ ФОРМИ

заяв реєстрації

Подробиці


Зустрічайте відеофіксацію

порушень швидкості руху

  31/05/2020
  Шановні підприємці!

  Ні хвилини спокою… Новий подарунок від держави в особі Міністерства юстиції. І як завжди, для зручності клієнтів.

  Свіжий Наказ Мінюста затвердив нові реєстраційні форми для всіх заяв, що подаються для державної реєстрації юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців, громадських формувань, відокремлених підрозділів, а також кінцевих бенефіціарних власників.

  Всі ці форми будуть застосовуватись вже з понеділка – 1 червня 2020 року. Будьте уважні, і використовуйте нові форми заяв про реєстрацію, а ми Вам в цьому допоможемо.

  Також нагадуємо і про те, що чекаємо від Мінюсту не лише заяви про кінцевого бенефіціарного власника, але й затвердження форми про структуру власності, яка підлягає обов’язковому поданню державному реєстратору. ‼️Саме з дати прийняття цієї форми розпочнеться відлік строку 3 місяці для внесення всіх необхідних даних до єдиного реєстру. Після спливу цього часу до посадових осіб підприємств будуть застосовуватися штрафи.

  Пригадуючи минулий досвід обов’язкового розкриття інформації про кінцевих вигодонабувачів, очікуємо величезні черги до реєстраторів.

  Тож аби ви не витрачали свій дорогоцінний час, Ми допоможемо оформити, заповнити та своєчасно подати державним реєстраторам всі необхідні заяви і оновити відомості про Вашю юридичну особу та її кінцевих бенефіціарних власників в Єдиному Державному реєстрі.

  Записуйтесь на консультацію за тел. (050)-453-46-40.

  Підписуйтесь на нашу сторінку, щоб першими дізнатися про початок відліку строку на подання відомостей до Єдиного державного реєстру та завжди бути в курсі останніх новин.

  26/05/2020
  Друзі нагадуємо:
  З 1 червня здійснюватиметься фіксація
  порушень швидкості в автоматичному режимі (відеофіксація).

  Запрошуємо на консультацію, де ви дізнаєтесь:

  яким чином відбуватиметься фіксація порушення;

  Які порушення будуть фіксуватись;

  Який порядок притягнення до відповідальності;

  Хто така «відповідальна особа», «належний користувач» і як його внести до Єдиного реєстру транспортних засобів;

  Порядок, строки та підстави оскарження штрафів за порушення, зафіксовані в автоматичному режимі.

  Особлива увага! Керівників підприємств,

  які мають у власності транспортні засоби, якими користуються працівники - без реєстрації таких осіб в Рєстрі, відповідальність за адміністративні правопорушення у сфері забезпечення безпеки дорожнього руху, зафіксовані в автоматичному режимі, або за порушення правил зупинки, стоянки, паркування транспортних засобів, зафіксовані в режимі фотозйомки (відеозапису) - нести Вам і сплачувати штрафи ваших працівників також вам.

  Тож, не зволікайте,

  дзвоніть і бронюйте дату та час вашої консультації

  050 453 46 40

  22/05/2020
  Регулювали, регулювали та не вирегулювалі,
  але задекларували ...

  Депутати Верховної ради в черговий раз спробували подбати про громадян, встановивши Законом № 540-IX на період карантину особливі умови продавцям товарів «істотного соціального значення» для запобігання безпідставного підвищення цін. Ідея безперечно непогана, але ось в процесі реалізації щось пішло не так ... Прийнятим законом рада зобов'язала Кабінет міністрів протягом 10 днів підготувати перелік цих самих товарів, ціна на які при продажу в роздріб підлягає регулюванню.

  22 травня на світ з'явилася Постанова КМУ №341, в якому процес регулювання і стабілізації ціноутворення перетворився в «декларування повішення цін».

  Таким чином, на виході ми отримали відсутність соціальних і економічних гарантій для звичайного населення, але проте з'явився новий привід налічувати штрафи бізнесу.

  Ітак, шановні продавці

  ✔крупи гречаної,

  ✔цукору,

  ✔борошна пшеничного вищого ґатунку,

  ✔макаронних виробів вітчизняного виробництва,

  ✔молока пастеризованого жирністю 2,5% (в плівці),

  ✔хліба житньо-пшеничного,

  ✔яєць курячих категорії С1,

  ✔птіци (тушка куряча),

  ✔води мінеральної негазованої,

  ✔масла вершкового жирністю 72,5%

  теперь, перш, ніж підвищити вартість цих товарів на 5%, ви повинні повідомити про це Держпродспожівслужбу за 3 дні, до того, як продасте товар за новою ціною кінцевому споживачеві.

  Якщо Ви збираєтеся підняти ціни на 10-14%, повідомляти треба за 14 днів, а при підвищенні на 15 і більше відсотків - за 30 днів до початку продажу за новими цінами. Повідомлення Держпродспожівслужби про підвищення цін відбувається шляхом того самого «декларування».

  ВАЖЛИВО! За порушення порядку декларування передбачена відповідальність:

  для посадових осіб підприємства (директор, бухгалтер) - штраф у розмірі до 170 000 грн.

  для підприємства - вилучення позитивної різниці між тим, за що фактично продали, і тим, що задекларували + штраф в розмірі 100% необґрунтовано отриманої виручки.

  Крила для творчого польоту теж підрізали: незалежно від того, як Ваш товар упакований, як він відображений в накладній і який обсяг товару відвантажено (хоч +100500 одиниць), якщо фактично Вами закуплений або виготовлений товар із зазначеного списку, і ви реалізуєте його кінцевому споживачеві, - підвищення ціни все одно підлягає декларуванню.

  Що робити?

  Для початку визначитися чи потрапляє Ваш товар у перелік з Постанови 341, а далі - розібратися із самою процедурою.

  Ми можемо Вам в цьому допомогти.

  Реєструйтесь на консультацію за телефоном 050 453 46 40

  і ми подбаємо про збереження Ваших грошей.

  18/05/2020
  Скасування подвійного ЄСВ: чи все так добре, як нам розповідають?

  Не інакше як «наре-е-е-ешті!!!» рада почула вимоги підприємців та самозайнятих осіб припинити абсурдне подвійне (а іноді і потрійне) обкладання єдиним соціальним внеском і 13 травня проголосувала за законопроект №2166 «Щодо усунення дискримінації по колу платників».

  Що гарного нас чекає?

  Від сплати ЄСВ за себе звільнені:

  1) Самозайняті особи (адвокати та нотаріуси, особи, які здійснюють наукову, літературну, артистичну, освітню, викладацьку, релігійну чи іншу подібну діяльність) - якщо вони зареєстровані як підприємці і займаються одним видом діяльності по обох напрямках.

  2) Самозайняті особи, і підприємці, які мають основне місце роботи - якщо роботодавець сплатив внесок і його розмір не менше мінімально встановленого.

  3) Самозайняті особи, підприємці та члени фермерських господарств - якщо вони отримують пенсію за віком, вислугою років, є особами з інвалідністю.

  Нарешті чітко прописано як контролюючому органу брати на облік підприємців, які також є самозайнятими особами - в податковій такий суб'єкт реєструється як фізична особа-підприємець з ознакою здійснення незалежної професійної діяльності.

  Найголовніша, на наш погляд, зміна - звільнення підприємців, які не ведуть діяльність і не отримують дохід (крім єдинників) від сплати ЄСВ. У новій редакції закону оплата мінімального ЄСВ при відсутності діяльності - це право, а не обов'язок платника.

  Також врегульовано порядок звільнення від ЄСВ осіб, яких незаконно утримують в полоні в районах проведення АТО.

  Приємний бонус - можливість списання недоїмки по ЄСВ, пені та штрафу, нарахованих за період з 1 січня 2017 року до дати вступу змін в силу за умови, що за цей час у підприємця не було доходів.

  Однако, варто дочекатися офіційної публікації Закону, після чого Вам відкривати шампанське, а нам взяти на себе Ваші клопоти щодо закриття ФОП та списання боргів по ЄСВ.

  Важливо! Якщо раніше Ви вже погасили свою заборгованість по ЄСВ або з Вас її стягнули в примусовому порядку, гроші повернути не вдастся. Цим і вирішили скористатися наші органи податкової служби та в березні-квітні провели титанічну роботу по ревізірованію своїх «боржників» (яким роками не нагадували про те, що у них «лічильник включений») і масово пред'явили в виконавчі служби «листи нещастя» у вигляді податкових вимог.

  До нас вже масово звертаються підприємці, які отримують постанови про відкриття виконавчих проваджень про стягнення з них близько 20 тис. грн.

  Ми рекомендуємо, як завжди, діяти на випередження:

  записуйтесь на консультацію і ми перевіримо наявність у вас заборгованостей перед бюджетом, статус Вашого ФОП, а також обговоримо варіанти можливого списання.

  Звертаємо вашу увагу, що крім запропонованого добровільного вирішення питань із заборгованістю по ЄСВ, можливо також судове оскарження донарахувань, принаймні на сьогоднішній день, позитивна динаміка в позиціях судів простежується.

  Не зволікайте: пеня нараховується за кожен день прострочення, а списувати борги добровільно можна тільки протягом 90 днів - 📞дзвоніть прямо зараз і реєструйтеся на консультацію 050 453 46 40