• Наша історія почалася в 1994 році зі створення однієї з перших юридичних компаній Дніпропетровська - ТОВ ТПКФ «Трігон Т». Понад двадцять років ми працювали на ринку юридичних послуг під даною назвою і в цій організаційно-правовій формі.

    Ми одні з перших отримали ліцензію на надання юридичних послуг ще в ті далекі часи, коли ця діяльність ліцензувалася. З плином часу ми вирішили перейти на стандартну в світовій практиці надання юридичних послуг організаційно-правову форму діяльності, і в 2015 році було створено Адвокатське Об'єднання «СНАРК», і тепер ми працюємо як адвокатське об'єднання.

    Ми завжди були бутікової юридичною компанією, орієнтованої на надання максимально якісної юридичної допомоги клієнтам переважно в області господарського, корпоративного та цивільного права. Ми ніколи не гналися за кількістю, а завжди концентрувалися на якості своєї роботи, довірчіх стосунках з клієнтами і на репутації фірми. Ми довгі роки успішно і плідно співпрацювали і співпрацюємо з багатьма клієнтами, і сподіваємося, що вони цінують наше вміння, наш досвід, нашу лояльність і відданість справі. Центром і основним офісом нашої роботи завжди був Дніпро (Дніпропетровськ) і Дніпропетровська область.

    В даний час ми представлені крім Дніпра також в Запоріжжі і в Полтаві. ми підтримуємо контакти з колегами з усіх регіонів України для надання клієнтам максимально комфортною і якісною юридичної допомоги незалежно від місця їх знаходження. У міжнародній частині нашої діяльності ми тісно співпрацюємо з нашими друзями і колегами з Європи, зокрема маємо давніх і надійних партнерів в Австрії, Латвії та на Кіпрі. Це дозволяє нам забезпечити надання повного комплексу юридичних послуг клієнтам не тільки в Україні, але і в Європі.