• Абонентське юридичне обслуговування

  З моменту створення, Адвокатське об'єднання «Снарк» орієнтоване на комплексне юридичне обслуговування своїх клієнтів. У даній області ми маємо величезний досвід. Ми розробили і перевірили власні, унікальні схеми роботи. Але найголовніше - наш колектив, це команда кваліфікованих фахівців екстра-класу.

  Ми, як ніхто інший в нашій справі, готові проводити повне юридичне обслуговування Вашого бізнесу. Ми, перш за все, вникаємо в суть існуючих проблем, а далі обговорюємо, плануємо і погоджуємо з Вами необхідний саме Вам обсяг послуг і порядок взаємодії в процесі їх виконання. Ми доведемо Вам свою ефективність.

  В рамках юридичного обслуговування ми візьмемо на себе весь обсяг роботи з Вашими корпоративними документами. Ми побудуємо, і будемо повністю проводити договірну роботу Ваших юридичних осіб, створимо договірну базу і супроводимо укладення всіх господарських договорів, проведемо переговори з контрагентами в процесі їх укладення і узгодимо спірні моменти. Якщо буде потреба, ми організуємо претензійно-позовну роботу і представимо Ваші інтереси в питаннях стягнення заборгованості з контрагентів, а в разі пред'явлення Вам позовів - забезпечимо належний захист.

  Ми допоможемо організувати правильну роботу з Вашим кадровим складом в трудових правовідносинах, розробимо всі необхідні внутрішні документи - положення, інструкції, трудові договори і контракти. Ми кваліфіковано і ефективно представимо Ваші інтереси у відносинах з контролюючими органами - від участі в перевірках до оскарження актів і дій державних органів та посадових осіб в адміністративному та судовому порядку.

  Ми чекаємо вас. Приходьте, задайте свої питання і прийміть рішення про співпрацю з нами.


  Перелік послуг

  При наданні юридичної допомоги можуть використовуватись різні способи обчислення гонорару. Зокрема, ми можемо узгодити як сплату фіксованого гонорару за конкретний вид або обсяг юридичної допомоги, або погодинну оплату роботи наших співробітників. При обслуговуванні юридичних осіб ми пропонуємо також сплату фіксованого щомісячного гонорару.

  Нижче наведена приблизна вартість окремих видів правової допомоги, що надається нашим Об’єднанням. Ця вартість є орієнтовною і не може розглядатись як обов’язкова публічна оферта. В кожному випадку вартість послуг залежить від складності питання, обсягу документів, які необхідно вивчити та виготовити для його вирішення, кількості часу, який буде витрачено нашими співробітниками для надання юридичної допомоги.

  Конкретну вартість юридичних услуг запитуйте у нас при узгодженні обсягу необхідної правової допомоги перед укладенням відповідного Договору.


  Загальні послуги

  Договірна робота

  Судовий процес

  Виконавче провадження

  Обслуговування діяльності юридичних осіб

  Корпоративне право

  Кримінальне провадження

  Адміністративне провадження

  ПОГОДИННА ОПЛАТА

  До вартості юридичних послуг не входить судовий збір, переклад, поштові відправлення, послуги кур’єрської служби, нотаріальні послуги тощо.

  Юридичні послуги, які надаються після 18:00 у робочі дні, а також у неробочі дні, сплачуються з використанням коефіцієнт у 1,5.

  Умови оплати – передплата.